Neler Yapıyoruz?
Dil Okulları
Biz Kimiz?
Neler Yapıyoruz?
Neden Yabancı Dil Eğitimi
Sunduğumuz Dil Okulu Programları
Konaklama

• Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda , Avustralya, Malta başta olmak üzere Almanya, Avusturya, İtalya, İspanya, Fransa ve diğer bir çok ülkede yabancı dil eğitimleri, üniversite, yüksek lisans, doktora ve sertifika programları sağlıyoruz.

• Bu eğitimleri sağlarken çok titiz bir çalışma yürütüp bu okulların kalitelerinin üst otoriteler tarafından kontrollerden geçip geçmediklerine, kontrol sonrasında aldıkları notların ne olduğuna baktıktan sonra karar verip buna göre sizlerin hizmetine sunuyoruz.

• Çalıştığımız okullara karar verirken eğitim kalitelerinin yanında bulundukları bölgenin kültürel zenginliklerine, sanatsal etkinliklerine, öğrencilerin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamaya uygun olup olmadıklarına, şehir merkezlerine yakın olup olmadıklarına bakıp ve de o bölgenin güvenlik ile ilgili istatistiklerine bakıyoruz.

• Bu sayede, kendimizden emin bir şekilde sizlerin gelecek hedeflerinizi gerçekleştirmek için istediğiniz eğitim programlarını hizmetinize sunmuş oluyoruz.

 

Bilgi Formu