Sunduğumuz Dil Okulu Programları
Dil Okulları
Biz Kimiz?
Neler Yapıyoruz?
Neden Yabancı Dil Eğitimi
Sunduğumuz Dil Okulu Programları
Konaklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başlıca İngilizce olmak üzere Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Çince ve Japonca kursları. Ayrıca iki tane yabancı dilin olduğu kurslar da mevcuttur. İngilizce programlarımız ise:

 

 

Standart Genel Kurslar

Standart Genel Kurs türü tatiliniz süresince dil öğrenmek için idealdir. Bu kurslarda öğrenciler temel gramer, dinleme ve konuşma derslerini almaktadırlar. 

Yoğun Kurslar

Yoğun Kurs türlerinde, yoğunlaştırılmış ders programları sayesinde öğrenmek istediğiniz yabancı dili hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Mesleki Dil Kursları 

İş hayatınızda kullandığınız terimlerin yabancı dildeki karşılıklarını bilmemeniz size sorun mu yaşatıyor? O zaman mesleki dil kurslarımız tam size göre. Bu kurslarda iş hayatınızda ihtiyacınız olacak yabancı dile yönelik hazırlanmış özel müfredatla eğitim alarak dil becerilerinizi iş alanınıza uygun olarak geliştirebilirsiniz. Örneğin; İş, Hukuk, Moda, Sanat, Petrol,Gaz gibi alanları örnek verebiliriz.

 

Akademik Amaçlı Kurslar

Günümüzde birçok öğrenci akademik kariyerlerine devam edebilmek için birçok sınavı en iyi şekilde vermek zorundadırlar. Ve bu yüzden yurtdışında bu tür kurslara katılmak onlar için en iyi yoldur. Örneğin; TOEFL kursları, IELTS kursları, GMAT,GRE, SAT sınavlarına hazırlık kursları gibi programlara katılarak hem en iyi şekilde dilinizi geliştirip hem de gireceğiniz sınavları başarıyla geçmiş olursunuz.


Junior Programları

Yaz okulları, öğrencilere, yaz tatilleri süresince yabancı dil dersleriyle birlikte sosyal, kültürel ve sportif aktiviteler sunarak yaz tatillerini en verimli şekilde değerlendirmelerini sağlamaktadır. Öğrenciler, yaz okullarında hem yabancı dillerini geliştirmekte hem de diğer ülkelerden gelen öğrenciler ile yeni dostluklar kurarak bir ömür boyu unutamayacakları deneyimler kazanmaktadır.

Bilgi Formu