Üniversite Yerleştirme

Her bir öğrencinin kendileri için en iyi akademik programa yerleşebilmesi için bir çok ülke ve bölgedeki üniversiteler ile çalışıyoruz. Üniversite yerleştirme hizmetleri için bilgi alın.

 

Abacus Study Abroad olarak her öğrenciye en uygun ve en iyi akademik programın bulunması için danışmanlık vermekteyiz. Uzman danışmanlarımız, dünyanın bir çok ülkesindeki üniversitelerin lisans, yüksek lisans, sertifika programları hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendirmektedir.

 

Amacımız sizin ihtiyacınız, isteğiniz, yetenekleriniz ve hedeflerinize en uygun programı bulmaktır. Okul başvurularınızın tüm aşamalarında size rehberlik hizmeti vermekteyiz.

 

Danışmanlarımızdan ülkeler ve eğitim sistemleri hakkında genel bilgi aldıktan sonra birlikte hangi okullara başvurmak istediğinize karar verebilir ve başvurularınızın hazırlanması ve gönderilmesi hakkında danışmanlarımız ile çalışabilirsiniz.

Üniversite yerleştirme programlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için danışmanlarımıza 0212-293 99 93-94 numaralı telefondan veya info@abacusyed.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bilgi Formu