AKADEMİK GEZİLER

AKADEMİK GEZİLER

Öğrencilerin eğitim yaşamı içinde tüm kazanımları sadece sınıftaki ders ve etkinliklerle elde etmeleri mümkün değildir.

Ders dışı etkinliklerin zenginleştirilmesi onların kişisel gelişimi için büyük önem taşımaktadır. Öğrencilere, eğitim-öğretim yılı içinde günübirlik veya gidilen ülkeye ve gezi içeriğine göre 3-6 gün süreli akademik geziler organize ediyoruz.

Dünya Gençlik ve Öğrenci Eğitim Turizm Konfederasyonu, WYSE (World Youth and Student Educational Confederation) üyesi, uzman kuruluş Abacus Yurtdışı Eğitim olarak, Yurtiçi ve yurtdışında düzenlediğimiz gezi programları sayesinde çocuklarımızın, derslerinde öğrendikleri bilgilerin hayattaki karşılığını görebilecekleri, deneyimleyerek öğrenme gerçekleştirebilecekleri ve aynı zamanda eğlenebilecekleri fırsatlar sunuyoruz.

Geziler sırasında düzenlenen münazara çalışmaları, bilim şenlikleri, turnuvalar gibi etkinliklerle öğrencilerin öğrendiklerini yerinde kullanmalarını ve pekiştirmelerini sağlıyoruz.

Gezilerimiz sayesinde pek çok öğrenci hayatlarında ilk kez şehirdışı yada yurtdışına çıkarak, geleceklerinde kendilerine faydası olacak büyük bir özgüven kazanmaktadır.

Konaklamadan vize işlemlerine, havalimanı transferlerinden şehir turlarına kadar herşey özel  olarak planlanmakta, rehber öğrenmenler ve gezi koordinatörlerimiz sayesinde sorunsuz ve güvenli bir organizasyon gerçekleştirilmektedir.


Okulunuz öğrencileri için ABACUS güven ve profesyonelliği ile Akademik Gezi programı organize etmek, Akademik Gezi programlarıyla ile ilgili merak ettikleriniz ve fırsatlar için şimdi siz de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

Akademik Gezi programlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail atın veya iletişim formunu doldurun. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan arayın.

Okulunuza ve öğrencilerinize değer katacak programlar için her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde olun!

Hemen Bilgi Al