Çocuklu Aileler İçin Dil Okulu ve Tatili Birleştiren Yurtdışı Paketleri

Çocuklu Aileler İçin Dil Okulu ve Tatili Birleştiren Yurtdışı Paketleri

Yurtdışında yabancı dil eğitimine yönelik programlar o kadar çeşitlendirilmiş durumda ki her ihtiyaca uygun bir program bulmak mümkün. Bu kez sizlere dünyadaki ve özellikle Avrupa’daki çocuklu ailelerin yoğun ilgi gösterdiği, faydalı bir tatil programından bahsetmek istiyoruz.

Çocuk sahibi aileler için en önemli şey elbette çocuklarının iyi bir eğitim alması ve en az bir yabancı dil öğrenmesi. Aileler bunun için paranın yanında birçok fedekarlıkta bulunuyorlar. Bu fedakarlıklardan biri de kendilerine ayıracakları zamanları…

Siz de çocuğunuz için iyi bir gelecek hazırlarken doğru düzgün tatil yapamayanlardansanız bu noktada, çocuklu aileler için özel olarak tasarlanan dil okulu ve tatil paketlerini değerlendirmenizi öneriyoruz.

Bu paketler sayesinde çocuğunuz; dil becerisini geliştirmenin yanında derslerinden sonra hocaları veya program koordinatörleri eşliğinde çeşitli kültür, sanat, gezi veya spor faaliyetlerine katılarak fiziksel ve ruhsal gelişimini artırıken siz de ister yetişkinler sınıfında dil okulu ve gezileri içeren bir programa katılarak yeni ülkeler ve şehirler keşfedebilir isterseniz de kendi bireysel programınızı yaparak zevkinize uygun bir tatil geçirebilirsiniz.

Programın en önemli artılarından biri de dünyanın her yerinden gelen aileler ve çocukları ile siz ve çocuğunuz arasında oluşacak arkadaşlıklar.

Aile-Çocuk dil okulu ve tatil programlarında en çok tercih edilen destinasyonlar ise: İngiltere, İrlanda, Malta, Amerika, Kanada, İspanya, Fransa, İtalya, Dubai ve Malezya.

Yani örneğin, deniz ve güneş ağırlıklı bir tatil isiyorsanız İspanya yada Malta kıyılarını, kültür ve gastronomi turizmi ilginizi çekiyorsa İtalya yada Fransa’yı, alışveriş, gezi ve macera turizmi içinse Amerika, İngiltere yada Dubai’yi seçebilirsiniz. Veya her yıl değişik bir ülkede çocuğunuzun vizyonunu genişletip, ufkunu açmasına yardımcı olurken siz de tatili keyfinize gore yaşayabilirsiniz. Dilerseniz bir hafta dilerseniz daha uzun bir planlama yapmanız mümkün.

Zamanlama olaraksa Şubat yarıyıl tatili yada yaz tatili uygun olmaktadır. Fakat erkenden planlama yaparak kayıt olmak hem maliyetler hem de seçenek çeşitliliği için önemli. Çünkü dünyanın her yerinden aileler bu programlara yoğun ilgi gösteriyor.

Program, Türkiye’de yeni yeni duyuluyor ancak kısa bir süre içinde çok popüler olacağı kesin.


Çocuklu Aileler İçin Dil Okulu ve Tatili Birleştiren Yurtdışı Paketleri ile ilgili merak ettiklerin ve fırsatlar için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Çocuklu Aileler İçin Dil Okulu ve Tatili Birleştiren Yurtdışı Paketleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!