İşadamı ve Yöneticiler İçin Yurtdışında Tatil ve Yabancı Dil Eğitimi

İşadamı ve Yöneticiler İçin Yurtdışında Tatil ve Yabancı Dil Eğitimi

Ulaşım ve iletişim olanaklarının artmasıyla birlikte ticaret ve yeni iş fırsatlarını değerlendirmek artık eskiye göre çok daha kolay. Ancak bunun için elbette yabancı dil bilmek gerekiyor.

Eğer yabancı bir dil biliyorsanız dünya sizin için daha küçük ve ulaşılması kolay bir yer haline geliyor. Kendinizi sadece yaşadığınız yer, sosyal çevre ve iş çevresiyle sınırlandırmıyor, dünyanın her yerindeki fırsatları takip ederek, değerlendirebiliyorsunuz.

Fakat iş hayatına bir kez atılınca yabancı dil öğrenmek yada bilinen yabancı dili akıcı hale getirecek pratiği yapmak için zaman bulmak bir hayli zorlaşıyor. Bu nedenle işadamı ve yöneticiler için yurtdışında tatil ve yabancı dil eğitimini birleştiren bir çözüm yaratılmış.

Özellikle sınırlı zamanı bulunan pek çok işadamı ve yönetici iş hayatında gerekli olan yabancı dil pratiğini geliştirmek için 1 hafta ila 1 ay arasında sürelerde düzenlenen genel ve mesleki dil programlarına katılıyor.

1 haftada yabancı dil mi öğrenilir demeyin lütfen. Kaldı ki bu programların böyle bir vaadi de yok. Buradaki temel amaç pratiğe yönelik çalışmalarla az dil bilen katılımcılara günlük hayatlarında ve iş dünyasında kullanabilecekleri pratik kalıpları öğretmek ve bence daha da önemlisi yabancı dil konuşmakla ilgili özgüven kazandırmak. Müşterinizle görüşürken yada katıldığınız bir resepsiyon yada fuarda sözleşme detaylarını konuşuyor olamazsınız da sıcak bir başlangıç konuşması yapmak hoş olmaz mı?

Elbette biraz daha iyi dil bilen katılımcılar içinse bu kısa gibi görünen sürelerde şaşılacak düzeyde bir dil pratiği gelişimi sağlanıyor.

Esnek başlangıç tarihleri ile yıl içinde size uygun bir zamanda başlayabileceğiniz bu programlar dünyadaki saygın üniversiteler ve eğitim kurumları tarafından düzenleniyor.

Programlara katılan işadamı ve yöneticiler aynı zamanda bunu yurtdışında bir tatil fırsatı olarak görüyor. Çünkü katılımcılar, öğlene kadar ders ve workshoplara katılıp öğleden sonra ve haftasonundaki serbest zamanlarında yada planlı gezi programlarıyla bulundukları ülkeyi gezme, tanıma, alışveriş yapma ve sosyalleşme imkanı buluyorlar.

Dahası, bu programlar dünyanın birçok yerinden gelen iş adamı ve yöneticilere özel sınıflar açılarak düzenlendiğinden katılımcılar ticari network geliştirebilecekleri ve arkadaşlık kurabilecekleri kimselerle tanışma fırsatı yakalıyorlar.

Üstelik konaklamadan vize işlemlerine, havaalanı transferlerinden şehir turlarına, kültürel aktivitelerden eğlence organizasyonlarına kadar herşey özel, seçkin ve ayrıcalıklı olarak planlanıyor.

Son olarak, ortak dünya dili İngilizcenin yanında Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Çince, Rusça ve Arapça için bu dillerin konuşulduğu ülkelerde bu programlar mevcut.

Yani yabancı dil öğrenmeyi bırak tatil yapmaya zor fırsat buluyorum diyen yoğun kişiler için bu iki imkanı birleştirerek zaman bulamama mazeretini ortadan kaldıran güzel bir fırsat.


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve İşadamı ve Yöneticiler İçin Yurtdışında Tatil ve Yabancı Dil Eğitimi programlarıyla ile ilgili merak ettiklerin ve fırsatlar için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

İşadamı ve Yöneticiler İçin Yurtdışında Tatil ve Yabancı Dil Eğitimi programlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!