DİL OKULLARI

DİL OKULLARI

ABACUS ile yabancı dili konuşulduğu ülkede öğrenin! Yurtdışındaki dil okullarında eğitim almak ABACUS ile artık çok daha kolay. Sadece 3 adımda sizi yurtdışı dil eğitimine gönderiyoruz.

1 - Okul Belirleme Aşaması: Abacus Yurtdışı Eğitim'in yetkin danışmanları ile görüşerek gitmek istediğiniz ülke ve şehir tercihinize göre program türü ve konaklama türünüzü belirleyerek kayıtınızı yaptırabilirsiniz. ABACUS size en uygun seçenekleri bulacaktır.

2 - Kayıt ve Vize Aşaması: Kayıt kabul mektuplarınızla beraber, vize için gerekli evrakları hazırlarsınız. Vize başvurunuzda ABACUS danışmanlığı ile doğru bir şekilde bilgilendirilirsiniz.

3- Seyahat ve Eğitim:  Vizeden sonra artık seyahat planlamanızın yapılması ve uçak biletinizin alınması gelir. Yurtdışına gidip eğitiminize başladıktan sonra da ABACUS yine yanınızdadır.

 

Bir dil, en hızlı ve doğru bir şekilde o dilin konuşulduğu ülkede öğrenilir ve geliştirilir. Üstelik yurtdışında dil öğrenmek sanıldığı gibi çok yüksek maliyetlerde değildir. Türkiye' de yabancı dil öğrenmek için harcayacağınız maliyetlere yakın rakamlarla yabancı dili yurt dışında öğrenebilirsiniz.

Ayrıca yurtdışındaki eğitim süresi boyunca edindiğiniz deneyimler sayesinde, yeni ortamlara ve yeni insanlara kolay adapte olma özelliğiniz ve problem çözmeye yönelik sonuç odaklı bakış açınızın gelişmesi ile gelecekte iş bulma ya da mevcut kariyerinizde ilerleme konusunda avantaj kazanırsınız.  

Amerika, İngiltere, Kanada, Avusturya, Yeni Zelanda, İrlanda ve Malta’da İngilizce; Fransa ve Kanada’da Fransızca; İspanya ve Latin Amerika’da İspanyolca öğrenebilir; İtalyanca, Portekizce, Rusça, Çince, Japonca ve Arapça gibi diller için de bu dillerin konuşulduğu ülkelerde eğitim alabilirsiniz.


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!

Hemen Bilgi Al