DİL OKULLARI

Almanya

Para Birimi: Euro

Ülkenin Nüfusu: Yaklaşık 83 Milyon

Ana Dili: Almanca

Uçuş süresi: 2,5 saat

Orta Avrupa'da bir ülkedir. Kuzeyinde; Kuzey Denizi, Danimarka ve Baltık Denizi, doğusunda; Polonya ve Çek Cumhuriyeti, güneyinde; Avusturya ve İsviçre, batısında; Fransa, Lüksemburg, Belçika ve Hollanda bulunur. Almanya bir federal parlamenter cumhuriyettir. On altı eyaletten oluşmaktadır. Başkenti ve en büyük şehri Berlin'dir. Almanya'nın geneli, nemli batı rüzgârlarının hakim olduğu bir iklime sahiptir.

Türkiye ve Almanya arasında yıllardır var olan kuvvetli sosyal ve ekonomik ilişkiler, ülkemize yakın mesafede olması Almanca’yı ülkemizde önemli bir yabancı dil haline getirmiştir. Ayrıca Almanca, Avrupa Birliği’nin resmi dillerinden biridir ve en çok konuşulanıdır. Almanya'daki üniversiteler, ülkedeki yüksek eğitim standartlarıyla uluslararası bir saygınlığa sahiptir. Hem bütçeye uygundur hem de eğitim kalitesi bakımından oldukça gelişmiş okullardır.

Almanya dil okulları ve Almanya'da Almanca Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Almanya'da Almanca eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!LSI DID Deutsch Institut International House GLS Berlin Sprachcaffe Eurocentres Geothe Institut Humbold Institut
Hemen Bilgi Al