DİL OKULLARI

Amerika

Başkenti: Washington, DC

Konuşulan Diller: Resmi dili İngilizcedir. İspanyolca ve Portekizce konuşulan diğer dillerdir.

Para Birimi: Amerikan Doları

Nüfus: 324.365.730

Telefon Kodu: +1

Uçuş Süresi: 8 - 11 saat

Saat Farkı: Batısı ile 10 saat / Doğusu ile 7 saat

Amerika’daki dil okulları dünyanın en iyi eğitim veren yabancı dil merkezleri arasında ilk sırada yer almaktadır.  Her bütçeye ve her zevke uygun bir dil kursu, şehir ve konaklama seçeneği bulmak mümkündür. New York, Boston, San Francisco, Los Angeles ve San Diego uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettikleri şehirlerdir. Amerika'daki şehirlerin farklı kültürleri içerisinde barındırması, farklı kültürleri yakından tanımanızı sağlayacaktır.

Dil eğitimi alacak öğrencilerin eğitim vizesine başvurabilmeleri için katılabileceği programların ders saati haftalık minimum 18 saat olmalıdır. Üniversite geçiş programları ile dil okulu sonrası hiçbir sınava girmeksizin lisans ya da yüksek lisans eğitimine geçiş hakkı kazanabilirsiniz.

Amerika dil okulları ve Amerika'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Amerika'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!ALCC Boston School of English Kings Stafford FLS LAL Embassy CES Mentora St. Giles UCLA EC UCSD LSI SDSU ILSC Int. Acad. Of Eng. - SSU GEOS CEL Kaplan Connect ELS Solex Rennert NYLC Zoni ASA College - New York Boston School of English - Boston Manhattan Language School - New York
Hemen Bilgi Al