DİL OKULLARI

Avustralya

Para Birimi: Avustralya Doları 

Başkenti: Canberra

Ülkenin Nüfusu: 24,13 milyon

Ana Dili: İngilizce 

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: 20 saatir.

Güney yarım kürede yer alan büyük bir ada ülkesidir. Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında uzanır. Okyanusya kıtasında bulunur ve kıtanın çok büyük bir bölümünü kaplar. Başkenti Canberra, en büyük şehri ise Sydney'dir.

Avustralya son yıllarda İngilizce dil eğitiminde büyük bir atılım göstermiştir. Türk öğrenci sayısının yılda 1,500 civarı olduğu Avustralya, dil okulu öğrencilerine çalışma izni veren nadir ülkelerden birisidir. Öğrenciler part- time çalışarak bütçelerine katkıda bulunabilirler.

Avustralya, her geçen gün eğitim alanında gelişen ve yüksek standartlara sahip bir ülkedir. Avustralya, yabancı öğrencilere, uluslararası alanda kabul gören ve dünya çapında imkânlar sağlayan bir eğitim ve öğretim sunmaktadır.

Avustralya dil okulları ve Avustralya'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Avustralya'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!

                                                                                                                                                  

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Access Ability LSI Kaplan Fusion Eurocenters Cambridge Int College Imagine Embassy CES ILSC Kaplan Eurocenters
Hemen Bilgi Al