DİL OKULLARI

Çin

Para Birimi: Renbinmi

Başkenti: Pekin

Ülkenin Nüfusu: 1,379 milyar

Ana Dili: Çince 

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: 9 saatir.

Kuzeyinde Moğolistan, kuzey doğusunda Rusya ve Kuzey Kore, doğusunda Sarı Deniz ve Doğu Çin Denizi, güney doğusunda Güney Çin Denizi, güneyde Vietnam, Laos, Birmanya, Hindistan, Bhutan ve Nepal, güney batıda Pakistan, Afganistan,Tacikistan ve Kırgızistan ile çevrilidir. Başkenti Pekin'dir. Dünyada en fazla konuşulan dillerden biri de Çince'dir.

Çince, oldukça farklı ve algılanması zor bir dil gibi görünse de, Çin'de yaşayarak alınan bir eğitimle bu dile sıfırdan başlandığını düşündüğümüzde, 1 yıl gibi bir sürede dile hakim olunabilmektedir.

Çin dil okulları ve Çin'de Çince ve İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Çin'de Çince ve İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!

                                                                                                                                                   

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!

 Mandarin House Sprachcaffe
Hemen Bilgi Al