DİL OKULLARI

Diğer Ülkeler

Fas

Kuzey Afrika'da yaklaşık olarak 32 milyon nüfusa ve 447,000 km2 yüzölçümü sahip bir ülkedir. Başkenti Rabat ve en büyük şehri de Kazablanka'dır. Atlantik Okyanusu’ndan başlayıp, Akdeniz’de biten uzun bir sahil şeridine sahiptir. Resmi dili Arapça olan Fas’ta, Fransızca da kullanılan diğer bir dildir. Arap ülkeleri arasında nüfus yoğunluğu bakımından en kalabalık 4. ülkedir. Fas sokakları bir taraftan masallardan gelmiş gibi dar ve tarihi binalarla, diğer yanda yüksek binalar, modern restoranlarla doludur.

Arapça dünyada en çok kullanılan dillerdendir ve iş dünyasındaki önemi gün geçtikçe artmaktadır. Fas, Arapça öğrenmek için tercih edebileceğiniz bir ülkedir.

Fas dil okulları ve Fas'ta Arapça Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Fas'da Arapça eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!Hemen Bilgi Al