DİL OKULLARI

Fransa

Başkenti: Paris

Nüfusu: Yaklaşık 67 Milyon

Konuşulan Diller: Resmi dili Fransızca’dır.

Para Birimi: Euro

Telefon Kodu: +33

Uçuş süresi: Türkiye’ye uçak ile yaklaşık 3,5 saat

Saat Farkı: 1 saat geri

Fransa, güneyde Akdeniz'den kuzeyde Manş Denizi ve Kuzey Denizi'ne, doğuda Ren Nehri'nden batıda Atlas Okyanusu'na kadar yayılan topraklarda yer alır. Fransa'nın Avrupa kıtasındaki komşuları Belçika, Lüksemburg, Almanya, İsviçre, İtalya, İspanya, Monako ve Andorra'dır. 

Başkent Paris olmak üzere Fransa'nın birçok şehrinde Fransızca dil okulları eğitim vermektedir. Fransa'da dil eğitimi için birçok program bulabilirsiniz.

Fransa dil okulları ve Fransa'da Fransızca Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Fransa'da Fransızca eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!

 Eurocentres Sprachcaffe LSI
Hemen Bilgi Al