DİL OKULLARI

Güney Afrika

Para Birimi:  Güney Afrika Randı

Başkenti: Cape Town, Pretoria, Bloemfontein 

Ülkenin Nüfusu: 55,91 milyon

Ana Dili: İngilizce, Afrikaans

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: Yaklaşık olarak 15 saatir. 

Güney Afrika, Afrika’nın en güney ucunda yer alır. Güneybatısında Atlas Okyanusu, güneydoğusunda Hint Okyanusu bulunan Güney Afrika; bir yandan eğitim görürken bir yandan eğlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İngiltere'nin en eski sömürülerinden biri olan Güney Afrika İngiliz dil okulları İngiltere tarafından düzenlen içerik ve kadrolarla eğitim veriyorlar. 

Güney Afrika gerek iklim koşulları, gerek dil okullarının faydaları açısından son yıllarda en çok tercih edilen bölgeler arasında yerini almaktadır. 

Güney Afrika dil okulları ve Güney Afrika'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Güney Afrika'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!EC Eurocenters Good Hope Studies Cape Studies
Hemen Bilgi Al