DİL OKULLARI

İrlanda

Konuşulan Diller: Resmi dili İngilizcedir.

Para Birimi: Euro

Nüfus: Yaklaşık 5 Milyon

Telefon Kodu: +353

Uçuş Süresi: yaklaşık 4 saat

Saat Farkı: 3 saat geridir.

Kuzeybatı Avrupa’da bulunan bir ülkedir. İrlanda Cumhuriyeti’nin başkenti Dublin’dir. İrlanda ılıman bir deniz iklimine sahiptir. Temmuz ayında elde edilen sıcaklıklar güneyde 16° ile kuzeyde 14° arasında değişir. Ada olması itibariyle birçok limanı bulunan İrlanda, hava ulaşımı açısından da oldukça gelişmiş bir ülkedir.

İrlanda en çok Polonya, Rusya, İspanya ve İtalyan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. 2011 yılında yürürlüğe giren pilot vize uygulamasıyla birlikte İrlanda Türk öğrenciler tarafından da tercih edilmeye başlamıştır. İrlanda eğitim seviyesi yüksek bir ülke olup 9 üniversite ve birçok eğitim kurumuna sahiptir. İrlanda’da çok fazla Türk olmaması nedeni ile burada İngilizcenizi çok daha rahat geliştirebilirsiniz.

İrlanda dil okulları ve İrlanda'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

İrlanda'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Frances King ISE Linguaviva CES Kaplan Delfin Malvern House Alpha Galway Cultural Cork English Celtic School Emerald Culturel Institute Horner School Of English Atlantic Language
Hemen Bilgi Al