DİL OKULLARI

İspanya

Nüfusu: Yaklaşık 46 Milyon

Konuşulan Diller: Resmi dili İspanyolca’dır.

Para Birimi: Euro

Telefon Kodu: +34

Uçuş süresi: Türkiye’ye uçak ile yaklaşık 3,5 saat

Saat Farkı: 3 saat geri

Avrupa'nın güneybatısında, İber Yarımadası'nda yer alan bir ülkedir. Güneyde ve doğuda Akdeniz'e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu'na kıyısı vardır. Batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andorra ve güneyde Birleşik Krallıklar'a bağlı Cebelitarik ile komşudur. Başkenti Madrid’dir.

Her geçen gün popülerliği artan İspanyolca, uluslararası öğrenciler tarafından da tercih edilmektedir. İspanya dil okulları sizlere modern, ferah ve az öğrencili sınıflarda, deneyimli öğretmenlerle ders yapma olanağı sunuyor. Seviyeniz ne olursa olsun İspanya'da dil kursu alabilirsiniz.

İspanya dil okulları ve İspanya'da İspanyolca Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

İspanya'da İspanyolca eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Living Learning Spanish Sprachcaffe Don Quijote Enforex
Hemen Bilgi Al