DİL OKULLARI

İtalya

Nüfusu: Yaklaşık 61 Milyon

Konuşulan Diller: Resmi dili İtalyanca’dır.

Para Birimi: Euro

Telefon Kodu: +39

Uçuş süresi: Türkiye’ye uçak ile yaklaşık 2,5 saat

Saat Farkı: 2 saat geri

Güney Avrupa'da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülkedir. Akdeniz'in en büyük iki adası Sicilya ve Sardunya da İtalyan topraklarıdır. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya ile kara sınırı vardır. Başkenti Roma’dır.

Karasal iklim yaşayan bölgelerinde kışları soğuk, yazları sıcak; Akdeniz iklimi yaşayan bölgelerinde kışları ılık ve yağışlı, yazları ise, çok sıcak ve nemlidir.

İtalya önemli bir Avrupa Birliği üye ülkesidir. Her geçen gün diğer ülkeler ile yoğunlaşan ekonomik ve sosyal ilişkiler İtalyanca’ nın önemini giderek artırmaktadır.

İtalya dil okulları ve İtalya'da İtalyanca Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

İtalyada İtalyanca eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!International House Scuola Leonardo da Vinci Linguaviva Sprachcaffe
Hemen Bilgi Al