DİL OKULLARI

Japonya

Para Birimi: Japon Yeni

Başkenti: Tokyo

Ülkenin Nüfusu: 12 milyon

Ana Dili: Japonca

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: 14 saatir.

Japonya Doğu Asya 'da bir ada ülkesidir. Büyük Okyanus 'ta bulunan Japonya Çin , Kore ve Rusya 'nın doğusunda, kuzeyde Ohotsk Denizi'nden güneyde Doğu Çin Denizi'ne kadar uzanır. Japonya üç binden fazla adadan oluşur ve 128 milyonluk nüfusuyla dünyanın nüfus açısından onuncu büyük ülkesidir. Ülkenin başkenti Tokyo’dur. Tokyo, Yüzölçümü 600 km² olup, 35 milyon nüfusu ile dünyanın en büyük kentidir. Aynı zamanda son yapılan araştırmalara göre yaşamın en pahalı olduğu kenttir. Şehrin merkezinde hendekler ve geniş bahçelerle çevrili İmparatorluk Sarayı yer almaktadır. Japonya'nın kültür merkezi olan Tokyo'da pek çok müze, kütüphane ve üniversite de bulunmaktadır.

Japonya dil okulları ve Japonya'da Japonca ve İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Japonya'da Japonca ve İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!

                                                                                                                                               

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Eurocenters
Hemen Bilgi Al