DİL OKULLARI

Kanada

Para Birimi: Kanada Doları

Başkenti: Ottowa

Ülkenin Nüfusu: Yaklaşık 35 Milyon

Ana Dili: İngilizce ve Fransızca

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: 9 saat

Birçok araştırmaya göre Kanada dünyada en iyi yaşam standartlarına sahip ülke olarak listelenmektedir. 10 eyalet ve 3 bölgeden oluşan, anayasal monarşi ile yönetilen Kanada, Amerika'nın kuzeyinde yer almaktadır.

Kanada'nın en önemli özelliklerinden birisi de dünyanın en güvenli ülkeleri sıralamasında birinci gelmesidir. Doğal felaketler ve terör olaylarının hemen hemen hiç yaşanmadığı Kanada, büyük göç almaktadır. 

Kanada, dünyada eğitime en fazla bütçe ayıran ülkedir. Her yıl 150.000 civarında öğrenci, İngilizce dil kursları için eğitim ve yaşam maliyetleri diğer gelişmiş ülkelere oranla daha düşük olması nedeni ile Kanada’yı tercih etmektedir. Dünyanın kaliteli ve ekonomik üniversite ve dil okulları Kanada’da yer almaktadır.

Kanada’da resmi diller İngilizce ve Fransızca'dır. 2 farklı dilin konuşuluyor olması da Kanada’yı diğer ülkelerden ayıran bir özelliktir.

Kanada dil okulları ve Kanada'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Kanada'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Tamwood ILAC ILSC EC LSI Kaplan KGIC CLLC Hansa St Giles RCIIS - Toronto
Hemen Bilgi Al