DİL OKULLARI

Malezya

Para Birimi: Ringgit 

Başkenti: Kuala Lumpur

Ülkenin Nüfusu: 31,19 milyon

Ana Dili: Malayca, Malezya Dili

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: 10 saatir. 

Bir Güneydoğu Asya’da yer alan Malezya, Doğu ve batı olarak iki yarımadadan oluşmaktadır. Başkenti Kuala Lumpurdur. 

Güneydoğu Asya ülkeleri içerisinde ekonomisi güçlü olan ülkelerdendir. 13 Eyaletten oluşan Malezya’nın yaklaşık nüfusu 28 milyondur. Nüfusun yüzde 20’si Doğu Malezya, yüzde 80’i ise Batı Malezya’da yaşamaktadır. Ülkenin resmi dili Malayca olmasına rağmen halkın büyük bir çoğunluğu İngilizce konuşmaktadır. Bunun nedeni ise İngiltere’nin Boğazlar Hükümeti’ni kurmasının ardından Malezya’nın İngiliz himayesine girmesidir. 

Eğitim ve yaşam maliyetlerinin düşük olması nedeniyle Malezya İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından tercih edilmektedir.

Malezya dil okulları ve Malezya'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Malezya'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook

Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!LEA ELS ELC
Hemen Bilgi Al