DİL OKULLARI

Malta

Para Birimi: Euro

Ülkenin Nüfusu: yaklaşık 413.000

Başkent: Valetta

Ana Dili: Maltaca, İngilizce

Uçuş Süresi: 2,5 saattir.

Güney Avrupa'da, Orta Akdeniz'de yer alan, Sicilya’nın güneyindeki adalar devletidir. Malta Adaları, yumuşak geçen kışları ve sıcak yaz sezonuyla ılıman bir iklime sahiptir. Ekonomisi güçlü bir ülke olan Malta, nüfusunun yoğun olmaması sebebiyle halkın refah düzeyi normal üstüdür. Ülkenin gelirlerinin yaklaşık %97'sini turizm oluşturmaktadır. Özellikle dil okullarının bunda etkisi vardır. Ülkede 50'den fazla dil okulu bulunmaktadır. Dil okulları özellikle St. Julians ve Sliema bölgesinde yoğunlaşmaktadır. Malta, dünyada çift dil konuşulan ülkelerden biridir. İngilizce, Malta’daki herkes tarafından günlük yaşamda kullanılır. 

Malta gerek uygun yaşam koşulları gerekse birçok lokasyona olan yakınlığıyla, Türk öğrencilerin de en çok tercih ettiği ülkelerden biridir. Küçük olması, ılıman iklimi ve sosyal imkânlarının fazla olması Malta’nın tercih edilme nedenleri arasındadır.

Malta dil okulları ve Malta'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Malta'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!ClubClass IH Link LSI (ELA) LAL (IELS) Eurocenteres (NSTS) Global Village Chamber College EC Sprachcaffe ESE
Hemen Bilgi Al