DİL OKULLARI

Rusya

Para Birimi: Rus Rublesi

Başkenti: Moskova

Ülkenin Nüfusu: 144,3 milyon

Ana Dili: RUSÇA

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: 3 saatir.

Kuzey Avrasya'da bir ülkedir. Yönetim şekli federal, yarı başkanlık tipi cumhuriyettir. Kuzeybatıdan güneydoğuya Rusya; Norveç, Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya ve Polonya, Belarus, Ukrayna,Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Çin Halk Cumhuriyeti, Moğolistan ve Kuzey Kore ile komşudur. 

Rusça, genellikle devlet üniversiteleri bünyesinde verilmektedir. Ancak özel dil okullarının sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Rusya’da dil eğitimi almanın maliyeti oldukça ekonomiktir. Dil eğitimi için Rusya'ya gidecek öğrencilerin hiç bir şekilde çalışma izni bulunmamaktadır.

Türkiye'de özellikle turizm sektöründe çalışmayı düşünenler için Rusça önem taşımaktadır. Her yıl Rusya’dan çok sayıda turist ülkemizi ziyaret etmektedir. Soğuk bir ülke olmasına rağmen kesinlikle görülmesi gereken Rusya, eğitim alınmaya ve yaşanmaya değerdir.

Rusya dil okulları ve Rusya'da Rusça ve İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Rusya'da Rusça ve İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!

                                                                                                                                              

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Eurocentres Liden & Denz Language Centres
Hemen Bilgi Al