DİL OKULLARI

Yeni Zelanda

Para Birimi: Yeni Zelanda Doları

Başkenti: Wellington 

Ülkenin Nüfusu: 4,693

Ana Dili: İngilizce, Maorice 

Türkiye’ye uçak ile uzaklığı: 20-25 saat arasında bir mesafeyi kapsar.

Yeni Zelanda, Büyük Okyanus'un güneyinde bir ada ülkesidir. Yazın en sıcak ayları Ocak ve Şubat olup en soğuk aylar Haziran ve Temmuzdur. Genellikle ılıman bir iklime sahiptir.

Resmi dili İngilizce olan ülkede, kaliteli dil okulları bulunmaktadır. Ayrıca dil eğitimi veren diğer ülkelere göre hem konaklama hem de dil okullarının ücretleri açısından daha uygun olması da tercih edilme nedenleri arasında gelir. Dil eğitimi alan öğrencilerin yasal olarak çalışma hakları da bulunmaktadır.

Yeni Zelanda dil okulları ve Yeni Zelanda'da İngilizce Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ABACUS danışmanları ile iletişime geçiniz.

Yeni Zelanda'da İngilizce eğitimi alabileceğiniz temsilcisi olduğumuz bazı dil okulları aşağıda listelenmiştir. ABACUS listelenen dil okulları dışında daha bir çok dil okulu, kurs ve eğitim kurumu ile de anlaşmalıdır. Bu kurumlarla ilgili detaylı bilgi almak yada özel olarak eğitim almak istediğiniz kurumu sormak için mutlaka danışmanlarımız ile konuşun!

                                                                                                                                            

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, FacebookTwitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Dil Eğitimi ve Dil Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!



NTEC Embassy CES LSI Kaplan New Zealand College
Hemen Bilgi Al