Hakkımızda

Abacus Yurtdışı Eğitim, İstanbul’da kurulmuş bir yurt dışı eğitim danışmanlık kurumudur.

ABACUS, Work and Travel programı başta olmak üzere yurtdışındaki birçok kültürel değişim programının, dil okullarının, liselerin ve üniversitelerin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

ABACUS olarak hedefimiz öğrencilere eğitim ve kariyer odaklı amaçlarına ulaşmaları için en iyi rehberlik hizmetini vermek ve gerekli kaynaklara sahip olmaları için yönlendirmektir. Öğrencilere zor ve karmaşık gelen kayıt, vize ve seyahat aşamaları ABACUS ile çok kolay hale gelir.

Öğrencilere eğitim ve deneyim programları ile beraber yeni bilgiler kazanmaları, kişisel gelişim göstermeleri ve global perspektif kazanabilmeleri için tüm imkanlar sunulmaktadır.

ABACUS'un misyonu Türk öğrencilerinin etik ve yetkin bilgilerle yurtdışı eğitim programlarına katılarak Türk kültürünü en iyi şekilde temsil etmelerine olanak sağlamaktır.

ABACUS Türk öğrencilerinin yurtdışındaki emniyet ve güvenliği için en güvenilir kurumlar ile çalışmayı kendine ilke edinmiştir.

ABACUS ile emin ellerde olursunuz.

ABACUS, Dünya Gençlik ve Öğrenci Eğitimi Turizm Konfederasyonu / WYSE (World Youth and Student Educational) Travel Confederation üyesidir.

Neden ABACUS?

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışı programlarla ilgili merak ettiklerin ve daha detaylı bilgi için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!