SERTİFİKA

Amerika'da Profesyonel Sertifika

Birçok ülkeden göç almış olan Amerika Birleşik Devletleri dünyanın en çok kültürlü ülkelerinin başında yer almaktadır. Amerika'da her bütçeye, her zevke uygun bir program bulmak mümkündür. En çeşitli sertifika programlarını sunan ülke Amerika’dır.

Sertifika Programlarına katılabilmek için orta veya ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Eğer İngilizce seviyeniz istenen düzeyde değilse ilk önce İngilizce kurslarına katılıp yeterli seviyeye ulaştıktan sonra sertifika programlarına katılabilirsiniz.

Amerika sertifika programları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Amerika'da Profesyonel Sertifika programlarıyla ile ilgili merak ettiklerin ve fırsatlar için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Profesyonel Sertifika programlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Hemen Bilgi Al