SERTİFİKA

İngiltere'de Profesyonel Sertifika

İngiltere mükemmel doğası, tarihi ve kozmopolit şehirleriyle öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. İngiliz eğitim sistemi dünyada kabul görmüş köklü bir yapıya sahiptir. Dünyanın en iyi üniversitelerinin büyük çoğunluğunu İngiliz üniversiteleri oluşturur.

Dil eğitimi ile kombine edilmiş sertifika ve diploma programları bulmak oldukça kolaydır. Öğrencileri araştırma yapmaya, bireysel çalışmaya yönlendiren, öğrenerek pratik yapmaya teşvik eden bir eğitim sitemi vardır.

İngiltere sertifika programları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve İngiltere'de Profesyonel Sertifika programlarıyla ile ilgili merak ettiklerin ve fırsatlar için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Profesyonel Sertifika programlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Hemen Bilgi Al