SERTİFİKA

Kanada'da Profesyonel Sertifika

Birçok araştırmaya göre, Kanada dünyada en iyi yaşam standartlarına sahip ülke olarak birinci sıradadır. Kanada' nın en önemli özelliklerinden birisi de dünyanın en güvenli ülkeleri sıralamasında birinci gelmesidir. Eğitime en fazla bütçe ayıran ülkedir.

Kanada’da Sertifika ve Diploma eğitimi oldukça yaygındır. Programlar çoğunlukla Career College olarak adlandırılan özel okullar tarafından düzenlenir. Bu programlar bitirildikten sonra birçok staj imkanı vardır.

Kanada'da sertifika programları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Kanada'da Profesyonel Sertifika programlarıyla ile ilgili merak ettiklerin ve fırsatlar için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Yurtdışında Profesyonel Sertifika programlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Hemen Bilgi Al