WORK AND TRAVEL

ABACUS Farkını Yaşayın! #gowithabacus

Abacus Yurtdışı Eğitim, Work and Travel (WAT) başta olmak üzere çok çeşitli staj (internship), gönüllülük ve kültürel değişim programları ile yurtdışı eğitim programlarını yılların deneyim ve birikimiyle sunar. Dünyanın birçok yerine eğitim almak için giderken ABACUS’un ayrıcalıklı danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Birçok yurtdışı eğitim kurumunun temsilcisi olan ABACUS ile Work and Travel yada yurtdışı eğitim programlarına katılırken gerçekçi ve yetkin bir danışmanlık hizmeti alırsınız.

ABACUS güven demektir. Öğrencilerin yurtdışında emniyet ve güvenliği için en iyi lokasyonlar ve sponsorlar ile çalışılır.

ABACUS, Amerika temsilciliği bulunan bir şirkettir. Amerika’da her zaman yanınızdadır. Amerika temsilciliğimizden her zaman yardım alabilirsiniz.

Work and Travel programıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail atabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde olarak ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK alabilirsiniz.

 

Neden ABACUS?

 • Kaliteli, ayrıcalıklı, gerçekçi ve yetkin danışmanlık için
 • Amerika ve diğer metropollerde Türk yetkililerine daha kolay ulaşabilmek için
 • Size zor ve çetrefilli gelen süreçleri kolay ve rahat aşabilmek için

 

Work and Travel programına Abacus Yurtdışı Eğitim farkıyla katılıp etkileyici bir Work and Travel deneyimine sahip olabilirsiniz:

 • ABACUS ile programa yılların tecrübesi ile katılıp, Amerika'nın en güvenli bölgelerinde ve en eğlenceli işlerinde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Türkiye’den WAT programına ilk öğrenci gönderen, programa birebir katılmış ve Amerika’da Türk öğrencilerle birebir ilgilenen insan kaynakları geçmişi olan Türk ve Amerikalı deneyimli danışman kadrosu ABACUS bünyesinde yer almaktadır.
 • ABACUS size, Türk öğrencilerinin gidip memnun kaldığı en geniş iş yelpazesini sunar.
 • ABACUS, Amerika’nın en önde gelen DS Sponsorları ile çalışır ve sponsorlarımızdan Amerika’da program süresi boyunca 7/24 her zaman en güvenilir ve en etkili desteği alırsınız.
 • Program süreniz boyunca en kapsamlı sağlık, seyahat ve kaza sigortanız sponsorlarımız tarafından sağlanır.
 • ABACUS’un organize ettiği iş fuarları ile birçok sayıda işveren ile birebir görüşüp iş kabulu alma şansınız vardır.
 • Daha evvel aynı işlere giden öğrencilerle görüşerek deneyimlerini öğrenerek bilinçli iş tercihi yapabilirsiniz. Gideceğiniz işlere özel detaylı bilgilendirme imkanınız vardır.
 • Arkadaş grubunuz ile beraber aynı işveren veya bölgeye gitme şansınız bulunmaktadır.
 • İş yerleştirmeleri olmadan, vize görüşmelerine girmeden ve Amerika’ya gitmeden İngilizce Pratik yapabileceğiniz ‘Speaking Club’ etkinliklerimize katılabilirsiniz.
 • ABACUS, bir ‘American owned’ kurumdur, program ile alakalı en güçlü ve güvenilir danışmanlığı alırsınız.
 • Amerika'da bulunan ofisimiz sayesinde Amerika'da bulunduğunuz süre içinde ABACUS yanınızdadır. 

Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Work and Travel programıyla ile ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Work and Travel programıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Hemen Bilgi Al