WORK AND TRAVEL

Work and Travel Şirketleri ve Doğru Acente Seçimi

Türkiye’ye de Work and Travel programını sunan ve değişik sponsor kurumlarla çalışarak Amerika’da değişik işyerlerine öğrenci gönderen ve "Work and Travel Acentesi" olarak adlandırılan 

Work and Travel Şirketleri bulunmaktadır. Bu şirketler arasından tercih yaparken bazı noktalara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Her şeyden önce bu programın sizin için uygun olup olmadığını tespit etmeli, programı yerine getirip kurallara uyabileceğinizden emin olmalısınız. Amerika hakkında bir araştırma yaparak hangi bölge veya ne tür bir işte çalışmak istediğinize karar verebilirsiniz. Acentaların sunduğu şartları karşılaştırabilirsiniz. Özellikle hangi hizmetlerin sunulduğu, ücret ve iade bilgilerine dikkat ediniz.

 

Work and Travel başvuru aşamaları, Work and Travel Kayıt aşamaları ve Work and Travel Oryantasyonu ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Acente seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da acentenin Amerika'daki yetkilendirilmiş bir sponsorla direkt bir temsilcilik ve yetkilendirme anlaşmasının bulunup bulunmadığıdır. Kimi yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinin Amerika'daki sponsorla direkt bir temsilcilik anlaşması bulunmamakta, Türkiye'deki bir yetkili acente üzerinden işlemleri yürütmektedir.


Kendi geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Work and Travel programıyla ile ilgili merak ettiklerin için şimdi sen de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsin!

Work and Travel programıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail at veya iletişim formunu doldur. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan ara.

Sana değer katacak olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde ol!Hemen Bilgi Al