YAZ OKULLARI

YAZ OKULLARI

6-17 yaş arası çocuk ve gençleri kapsayan, güzel bir tatil deneyimi yanında; dil becerilerini geliştirmeye olanak sağlayan programlardır. Öğrenciler bu program sayesinde, okullarında öğrendikleri dili pratiğe dökme şansı bulurlar.

İngilizce için başta İngiltere olmak üzere, Amerika, Kanada ve Malta'da İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Arapça için de ilgili ülkelerde en iyi ve en güvenli programları sizlere sunuyoruz.

Eğlenerek dil öğrenme ve geliştirmenin en iyi yollarından biri olan yaz kamplarında, her detay belli bir program dâhilinde düşünülmüş ve öğrencilerin yaz tatillerini en verimli ve en güvenli şekilde geçirmesi için planlanmıştır. Öğrenciler aldıkları dil eğitimi yanında; birçok kültür, spor, eğlence ve gezi etkinliklerine de katılmaktadır.

Yaz okulu programları birçok öğrencinin ilk yurtdışı çıkış deneyimi olduğundan dolayı küçük yaşlarda özgüvenlerinin artması açısından çok önemlidir.

Akranlarıyla beraber eğitim ile birlikte birçok aktiviteye katılarak unutulmaz bir zaman geçirirler. Gezi programları ile birçok yeri gezme ve görme fırsatı yakalarlar. Gelecekte yurtdışında okuma planları varsa daha bilinçli bir şekilde karar vermeleri sağlanır. Kendilerine özel tasarlanmış bu programlar ile öğrenciler, ebeveynleri yanında olmadığında da bir yabancı ülkede güvenli bir şekilde eğitim ve gezme şansını elde etmiş olurlar.


Çocuğunuz yada bir yakınınızın geleceğine yatırım yapmaya başlamak ve Yurtdışında Yaz Okullarıyla ilgili merak ettikleriniz için şimdi siz de Abacus Yurtdışı Eğitim web safyalarını inceleyebilir, Facebook, Twitter ve Instagram'dan bizi takip edebilir ve bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!

Yurtdışında Yaz Okullarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için Abacus Yurtdışı Eğitim'e mail atın veya iletişim formunu doldurun. Yada bizi 0212 293 99 93 numaralı telefondan arayın.

Hayata değer katan olanaklarla ilgili her biri alanında uzman Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız ile iletişimde olun!

Hemen Bilgi Al